Teatr Przy Stoliku 17.02.2023

W piątek, 17 lutego Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach miała przyjemność po raz pierwszy w tym roku zaprosić mieszkańców (i nie tylko) na spotkanie z cyklu „Teatr przy stoliku”. Tradycyjnie już, spektakl olsztyńskich aktorów z Teatru Jaracza zebrał komplet widzów. Tym razem aktorzy – Agnieszka Giza-Gradowska i Paweł Parczewski, pod czujnym okiem Elżbiety Lenkiewicz zaprezentowali sztukę „Przystojniaczek”.

O sztuce:
On i ona spotykają się po latach, by w ciągu jednej nocy przywołać wspomnienia, może odbudować dawną bliskość, może rozliczyć przeszłość, a może zbudować wspólną przyszłość?. Oboje jednak mają już za sobą sporo doświadczeń z dorosłego życia. Czy uda im się podążyć za marzeniami z młodości? Maria i Diego stają przed poważnym wyzwaniem…

„Przystojniaczek” dostarczył publiczności wiele śmiechu, emocji i refleksji, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.