Wydarzenia organizowane przez Bibliotekę w Świątkach

Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach oferuje usługę udostępniania swoim czytelnikom możliwości bezpłatnego wypożyczania ebooków dostępnych w serwisie Legimi.

Legimi to:

👉 Ponad 25 tys. książek elektronicznych, głównie beletrystyki.

👉 Własna e-półka z książkami dostępnymi 24 godziny na dobę, które możesz czytać online i offline z każdego miejsca i na wybranych dwóch urządzeniach jednocześnie (laptopie, tablecie, smartfonie czy na jednym z dedykowanych czytników e-booków).

👉 Każdy posiadacz karty bibliotecznej GBP w Świątkach może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do e-booków znajdujących się w ofercie serwisu Legimi. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do biblioteki. Nowy użytkownik Legimi musi się zarejestrować a następnie aktywować otrzymany bezpłatnie w bibliotece kod na stronie http://www.legimi.pl/wbp_olsztyn.

👉 Kody mają ważność 1 miesiąca od momentu aktywowania. W tym czasie każdy czytelnik może pobrać w aplikacji Legimi dowolną liczbę e-książek. Jeśli czytelnik otrzyma komunikat o przekroczeniu limitu stron, oznacza to, że wyczerpała się pula dla całej placówki.

👉 Po pobraniu e-booki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

Zapraszamy do Biblioteki – chętnie pomożemy przy rejestracji, logowaniu, pobieraniu e-książek w aplikacji Legimi.